Kuchnie na wymiar

Jesteśmy firmą produkującą kuchnie na wymiar

WYSK Kuchnie to firma rodzinna. Działamy na rynku od 2012 roku, nasze studio pokazowe mieści się na Poznańskich Ratajach. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem mebli kuchennych oraz kompleksową zabudową mieszkań.

Po indywidualnych konsultacjach tworzymy projekt odpowiadający wymiarom danego pomieszczenia. Zależy nam, by każdy element kuchni współgrał ze sobą dlatego początkowym etapem naszej pracy jest stworzenie wizualizacji, która szczegółowo prezentuje meble oraz pozwala na wprowadzenie ewentualnych zmian i poprawek. Po podpisaniu umowy na przygotowanie mebli dostaną Państwo projekt oraz wizualizację swojej kuchni. W naszym asortymencie znajdują się również różnego rodzaju organizery, wkłady na sztućce, uchwyty na talerze itp., dzięki którym komfort użytkowania mebli kuchennych zdecydowanie wzrośnie. Zastosowanie podnośnika do szafek, wysuwanych sortowników na odpady czy też wykorzystanie szafki narożnej to tylko niektóre z wielu proponowanych przez nas rozwiązań. Robimy wszystko, by efekt naszej pracy był zawsze pozytywny.

Bazą dla naszych mebli są najlepszej jakości materiały i akcesoria (BLUM,PEKA, Rejs). Dbamy o dobór frontów, oklein (krajowe i egzotyczne) oraz płyt (EGGER). Wykonujemy kuchnie z frontów akrylowych, lakierowanych (wzornik ICA 160 kolorów, RAL), fronty drewniane, fornirowane, kamienne: spiek kwarcowy, laminowane. Oferujemy również sprzęty AGD takich marek jak: SAMSUNG, SIEMENS, BOSCH, AEG, MIELE, ELICA, BLANCO, FALMEC, ELECTROLUX i inne..

Zapraszamy do współpracy.