systemy narożne

LE MANS WYSOKI

pomysł na wysoki narożnik, półki w systemie Le Mans wysuniemy na zewnątrz niezależnie od siebie;

możliwa regulacja półek,na jednej półce można umieścić przedmioty o wadze do 25 kg;

przez połączenie dwóch systemów – wysokiego z podblatowym – uzyskujemy bardzo wysoką zabudowę, w której do zagospodarowania mamy sześć wygodnie wysuwanych półek.

LE MANS

wysuwany system, dzięki któremu cała zawartość narożnika wyjeżdża na zewnątrz, możliwość wysunięcia każdej półki z osobna na zewnątrz szafki;

udźwig półki to aż 25 kg. Nawet nierównomierne rozłożenie ciężaru nie wpływa na płynność pracy systemu.

MAGIC CORNER COMFORT

efektywne wykorzystanie narożnika, pociągając za uchwyt ramy i odchylając go w bok, automatycznie przesuną się wewnętrzne kosze na miejsce przednich;

następnie można ręcznie wysunąć każdy kosz na zewnątrz szafki;

zawartość szafki podzielona jest na cztery półki;

udźwig systemu to aż 36 kg.

MAGIC CORNER STANDARD

System, który umożliwia za pomocą jednego ruchu wysunięcie przednich koszy na zewnątrz i jednoczesne przybliżenie tylnych.

REVO

karuzele Revo 90 -nowoczesny system, w którym fronty składają się do środka i obracają wraz z półkami. System zapewnia możliwość kontroli całego ruchu – od startu, poprzez obrót, do momentu automatycznego zamknięcia włącznie.

SYSTEM OBROTNIC

systemy obrotnic doskonale zagospodarowują przestrzeń przechowywania szafek narożnych z frontem na zawiasach;

kontrolowany ruch obrotnic zapewnia bezpieczeństwo przechowywanym przedmiotom oraz łatwe otwarcie i zamknięcie. Każda z półek posiada powłokę antypoślizgową, która zapobiega przesuwaniu się naczyń i zabezpiecza przed wilgocią.